Sakralne porno na cześć prezydenta

Wielki szacun dla zwolenniczki pana prezydenta. Respekt za fantazję z jaką parafrazowała cytat z Ewangelii świętego Łukasza. Tutaj zwracam uwagę na fakt, że wzniosłe zdanie „Błogosławione łono, które Cię nosiło i piersi, które ssałeś” pierwotnie odnosiło się do Jezusa. Także, anonimowa fanko, Andrzeja Dudy, grubo. Z utęsknieniem czekam, aż pan prezydent zacznie wskrzeszać ludzi i spacerować po wodzie (rozmnażanie już de facto obiecał). Szacun też za to, że pani z transparentem najwyraźniej jest niezwykle liberalną zwolenniczką PISu. Ugrupowanie Kaczyńskiego próbuje zdejmować sztuki za samo podejrzenie o treści seksualne, a tutaj proszę cycki i macica na transparencie pochwalnym dla głowy państwa. Szacun również za to, że owej pani chciało się smarować markerem w czasach, w których wydruk B2 kosztuje dziesięć złotych.

Porównanie Dudy do Chrystusa to właściwie mały pikuś. Pamiętacie taką zasuszoną panią profesor, która parę miesięcy temu nakłaniała studentów AGH do podpisywania się pod listą popierającą swojego syna jako kandydata na prezydenta? Ta babina właśnie została porównana do Maryi. Bluźnienie na poziomie ekspert to jedna rzecz. Jest jeszcze jednak druga… Ciekaw jestem, jak się czuje matka prezydenta z faktem, że jej intymne części ciała trafiły na transparent.

Matka Dudy

Przypominam tutaj, że w odróżnieniu od Jezusa prezydent Duda nie został poczęty cudownie. Znaczy szczegółów niby nie znam, ale wydaje mi się, że jakiś facet musiał mieć wkład w jego przyjście na świat. W internecie już pojawiły się głosy, że Duda-ojciec powinien zostać doceniony.

transparent_łono_dudy

Pamiętajmy też, że sam fakt istnienia łona, piersi, jaj i fiuta nie wystarczy, by na świat przyszedł miłościwie nam panujący Andrzej. Prezydenccy rodzice musieli też z powyższymi częściami ciała wykonywać pewne czynności. I to, znając, statystyki zapłodnień, więcej niż raz. Skoro już jesteśmy wdzięczni organom, to czemu nie czynnościom?

transparent3

Reklamy

Tagi: , , ,

About Tomek Biskup

Standuper, kabareciarz, chyba też bloger. Piszę, występuję, kombinuję.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: