Oferta

Proponuję:

1. Stand-up. Mój solowy występ o długości do 45 minut. Posiadam szeroki i zróżnicowany materiał. Stand-up oczywiście tradycyjnie jest odrobinę bardziej ostrą formą rozrywki, natomiast w razie konieczności mogę zredukować ilość wulgaryzmów właściwie do zera. Zachęcam do obejrzenia przykładowych fragmentów w dziale Nagrania.

2. Konferansjerkę. Mam osiem lat doświadczenia scenicznego, cyklicznie prowadzę trzy imprezy kulturalne na terenie Krakowa. Profesjonalnie, na luzie i z dużą dozą poczucia humoru poprowadzę każdą imprezę.

3. Warsztaty kreatywności. Jako kabareciarz staram się cały czas rozwijać. Dbam też o zwiększanie swojej zdolności do generowania nowych i odkrywczych pomysłów. Mogę zaproponować warsztaty kreatywności przygotowane w oparciu o techniki Edwarda De Bono oraz własne doświadczenia. Prowadzę je w dwóch wariantach – spotkania o długości 2,5 godziny oraz 45 minutowej prelekcji.

4. Działania aktorskie. Z przyjemnością wezmę udział w projektach o charakterze aktorskim – realizowaniu filmów, happeningach, akcjach reklamowych (pracowałem już między innymi przy wkrętkach promocyjnych dla Milki).

5. Pisanie tekstów na zlecenie. Jak każdy komik z prawdziwego zdarzenia piszę swoje teksty. Napisałem własny rozbudowany program stand-upowy, kilkadziesiąt skeczy dla Kabaretu PUK (przykłady w dziale Nagrania) oraz liczne teksty humorystyczne na tego bloga (zobacz przykład). Z przyjemnością podejmę się napisania tekstu satyrycznego na zamówienie.

KONTAKT:

604 503 089

beshop@o2.pl 

Reklamy

2 responses to “Oferta”

 1. Karolina Modlinska says :

  Dzień dobry, nazywam się Karolina Modlińska jestem studentką IV roku Informatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. W związku z projektem jaki realizuję na studiach, chciałabym podpytać o Państwa opinie na temat skuteczności pozyskiwania klientów przez internet. Wybrałam kontakt mailowy zamiast telefonicznego, aby mogli Państwo spokojnie odpowiedzieć w dowolnym czasie. Proszę o odpowiedź na dwa pytania: czy uważają Państwo, że będąc na pierwszej stronie wyszukiwarki Google Państwa sprzedaż wzrośnie? Czy korzystali Państwo, bądź wciąż korzystają z pozycjonowania? Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę miłego dnia. korolinamodjg@gazeta.pl

  • Tomek Biskup says :

   Pani Karolino.

   Przede wszystkim to jest formularz do zostawiania komentarzy a nie wysyłania maili.
   Odpowiedź 1: Wszystko zależy od fraz kluczowych. Jestem na pierwszej stronie wyszukiwania na takie frazy jak: „stand-up wieczór panieński”. W absolutnie nic mi to nie daje.
   Odpowiedź 2: Korzystam tylko z pozycjonowania naturalnego. Google i tak sukcesywnie dąży do tego, żeby wszystkie inne formy były nieopłacalne. W tym jest przyszłość.
   Życzę powodzenia przy pracy nad projektem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: